Hugo Cool Mint Puff Likit

200

+ Hızlı Kargo

Nane ve Mentol

Stok kodu: HG64875 Kategoriler:
Havale - EFT ile Ödeme

Hugo Cool Puff Likit, Hugo Puff bünyesinde tasarlanıp oluşturulan elektronik sigaralar arasında en çok tercih edilenlerden oluyor. Yüksek kaliteli içeriklerle üretilmiş olan bu likit, özel olarak tasarlanmış bir pufftur. Kullanıcılara ferahlatıcı bir nane tadı sunan Hugo Cool Puff Likit yapısında nane ve mentol aromaları bulunur.

Hugo Cool Puff Likit, taze nane yaprakları ve serin mentol notaları ile birleşen bir pufftur. Puff kullanıcılarına eşsiz bir lezzet sunar. Aynı zamanda likitin yoğunluğu ve duman çıkışı da yüksektir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, yoğun bir vaping deneyimler.

Hugo Cool Puff Likit Nasıl Bir Aroma Verir?

Hugo Cool Puff Likit, nane ve mentol aromalarına sahiptir. İçerisinde bulunan nane ve mentol aromaları sayesinde kullanıcıya son derece ferahlatıcı bir tat verir. Yoğun olan bu tat, koku anlamında da rahatsız edici olmamaktadır.

Hugo Cool Puff Likit Şarj Edilebilir mi?

Hugo Cool Puff Likit, ekstra serinletici nane etkisine saiptir. Bu ürün şarj edilebilir bir yapıda olup tek kullanımlık bir elektronik sigaradır. Hızlı şarj desteği sunan bir yapıyla donatılmıştır. Pod kapasitesi yüksek olan bu ürünü şarj ederek uzun süre kullanabilirsiniz. Puff likit tükenene dek şarj ederek kullanabilirsiniz. Ürün kullanımı bitince de yeni bir puff likit alarak kullanıma devam edebilirsiniz.

Hugo Puff Likitin Bittiği Nasıl Anlaşılır?

Hugo Puff Likit, tükenmiş durumdaysa kullanıcı çekim esnasında hiçbir içim belirtisiyle karşılaşmayacaktır. Cihazınızdan derin bir nefes aldığınız zaman bir ısınma veya buhar belirtisi almıyorsanız yüksek ihtimalle cihazın içerisinde bulunan coil, likiti buharlaştıramıyordur. Bu da tükendiğini gösterir.

Hugo Puff Likit Doldurulur mu?

Hugo Cool Puff Likit veya diğer Hugo Puff ürünlerini tercih ettiğiniz taktirde cihaz size belirli bir kapasitede gönderilecektir. Cihaz, sonradan likit doldurulmasına uygun bir şekilde tasarlanmamıştır. Hugo Cool Puff Likit, uzun süreli bir kullanım sunar. Ancak kapasite dolduğunda tükenir. Doğa dostu malzemelerle kaliteli bir şekilde üretilen Hugo Puff cihazlar, içerisinde bulunan likit tükendiği taktirde geri dönüşüme uygun bir şekilde atılabilir ve ardından yeni bir puff likit satın alınabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hugo Cool Mint Puff Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart
puff likitlerHugo Cool Mint Puff Likit
200